• Najlepszy pomysł
    Na romantyczny weekend
    w Karpaczu
  • Poznaj Leśny Dwór
    Zarezerwuj pokój
    Zdobądź Karpacz

Leśny Dwór - Pensjonat Karpacz

doskonałe doświadczenie gościnności od 1860 roku

Pasja

Prowadzony rodzinnie Gościniec „Leśny Dwór” wraz z włoską restauracją Mamma Mia, powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Położony blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz, „Leśny Dwór” stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Szukasz gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu? Przekonaj się, że nasz Leśny Dwór spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Zadzwoń

+48 75 76 19 309

LUB NAPISZ DO NAS

Noclegi Karpacz - u nas i wokół nas

Leśny Dwór
GOŚCINIEC

Inspirujecie nas do zmian i stwarzania coraz lepszego otoczenia dla Waszego komfortu, czyniąc nasz Gościniec jednym z lepszych miejsc noclegowych wśród pensjonatów i hoteli w Karpaczu. Wszelkie aktualności związane ze zmianami w Leśnym Dworze znajdziecie właśnie tutaj.

Mamma Mia
RESTAURACJA

Restauracja Mamma Mia jest miejscem dla nas szczególnie ważnym. To tu nasi Goście mogą połączyć noclegi w "Leśnym Dworze" z doskonałym wyżywieniem i posilić się na cały dzień zmagań z górami czy nartami. Staramy się równie intensywnie zmieniać, polepszać i urozmaicać dania po to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Karpacz
WYDARZENIA

Karkonosze to nie tylko noclegi w Karpaczu. Muzea, eventy sportowe letnie jak i zimowe, oraz wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi przyciągają do Karpacza setki turystów każdego roku. O najbardziej aktualnych wydarzeniach wartych uwagi dowiecie się od nas.

Pogoda
KARPACZ

Pogoda w Karpaczu jest niezwykle zróżnicowana a mikroklimat powoduje zmiany temperatur, którym ulegają z osobna - górna i dolna część Karpacza. Najnowszą prognozę pogody znajdziecie właśnie u nas.

5
1475
23125
39824

Nasi Partnerzy