Biznes / Grupy i wycieczki

Gdzie strumyk płynie z wolna!

Jednym z największych atutów Leśnego Dworu jest jego położenie. Bliskie sąsiedztwo szlaków turystycznych i niewielka odległość do wyciągów oraz centrum Karpacza sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie najlepszy sposób na wypoczynek. Grupy szkolne mile spędzą czas na zwiedzaniu wielu ciekawych muzeów, na interesujących pogadankach z najlepszymi górskimi przewodnikami oraz na najpiękniejszych szlakach Karkonoszy. Karpacz to również doskonała baza wypadowa do wycieczek po bliższej i dalszej okolicy. Na małych i dużych globtroterów czekają m.in.: Dolina Pałaców i Ogrodów, Praga, Drezno, Adrspach - Skalne Miasto, Wrocław oraz wiele innych równie wartych obejrzenia miejsc.

Nasze możliwości

Sala Ceglana - do Państwa dyspozycji oddajemy komfortową, klimatyzowaną salę, w której będą mogli Państwo wspólnie spędzać czas. Jest ona wyposażona w 55 miejsc o dowolnym ustawieniu, rzutnik i projektor, nagłośnienie, telewizor oraz bilard.

Poza smacznymi obiadokolacjami z menu dopasowanym do Państwa życzenia, oferujemy Państwu 10% rabatu od cen wszystkich dań znajdujących się w karcie menu włoskiej restauracji „Mamma Mia” znajdującej się w „Leśnym Dworze”.

Nie ma nic bardziej klimatycznego niż ognisko w górach – w ogrodzie Gościńca przygotowane jest miejsce na ognisko i grill, a nasi kucharze zadbają o to aby pyszna zabawa trwała do późnych godzin. Alternatywą może być zabawa taneczna z DJ-em - jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu zabawę z muzyką lub zabawę połączoną z karaoke.

Przewodnik górski: mogą Państwo wybrać się na wycieczkę po malowniczych zakątkach Karkonoszy. Taka wycieczka może być połączona z opowieściami przewodnika o naszym regionie. Współpracujemy również z biurem podróży, w związku z czym możemy zorganizować Państwu wycieczkę do Pragi, Skalnego Miasta lub Drezna.

Aby uzyskać dokładna ofertę i kalkulację świadczeń oraz niżej wymienionych atrakcji podczas pobytu grupy, prosimy o przesłanie zapytania na adres: lesnydwor.marketing@gmail.com. Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę i odpowiemy na wszystkie pytania.Zainteresowała Cię nasza oferta,

masz pytania lub od razu chciałbyś zarezerwować termin?