Biznes / Wyjazdy integracyjne

Integracja i zabawa!

Nie samym szkoleniem człowiek żyje. Po kilku godzinach spędzonych na szkoleniu lub intensywnej pracy nad przyszłą strategią biznesową zapraszamy do skorzystania z Szerokiej oferty eventowej. Gwarantujemy najwyższy poziom adrenaliny oraz organizacji imprezy. Firmy z którymi współpracujemy, przygotują dla Was ofertę doskonale dopasowaną do oczekiwań oraz Waszego zespołu. Ich pomysłowość nie kończy się na quadach czy off-roadzie. Zapewnią dużą dawkę dobrej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć. Do Ciebie należy decyzja jakie przeżycia chcesz zafundować swojej grupie.

Najlepszy sposób na

Chcąc wynagrodzić w szczególny sposób Swoich pracowników, zdaj się na nasze doświadczenie oraz chęć pomocy na każdym etapie organizacji imprezy: od noclegów w komfortowych pokojach, poprzez najwyższej jakości posiłki, po imprezy dostarczające emocjonujących wrażeń.

Wieloletnia praktyka oraz profesjonalizm zaprzyjaźnionych z nami firm zapewni Państwu niezapomniane przeżycia. Nasza oferta obejmuje szerokie spektrum zabaw o różnych poziomach trudności – zarówno survivalowe, jak i rekreacyjne.

Leśny Dwór to marka, która gwarantuje zadowolenie z wyboru miejsca na firmowy pobyt. Wpływają na to dodatkowe rozrywki w postaci sali kinowej, sauny, stołu do bilardu, miejsca na ognisko oraz grilla, restauracja Mamma Mia z przepyszną włoską kuchnią i szerokim wyborem win ze Starego i Nowego kontynentu.

Aby uzyskać dokładna ofertę i kalkulację świadczeń oraz niżej wymienionych atrakcji podczas pobytu grupy, prosimy o przesłanie zapytania na adres: lesnydwor.marketing@gmail.com. Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę i odpowiemy na wszystkie pytania.Zainteresowała Cię nasza oferta,

masz pytania lub od razu chciałbyś zarezerwować termin?