Biznes / Oferta dla biznesu

Bo wiemy, że zasługujecie na najlepsze!

W starannie odrestaurowanych murach „Leśnego Dworu” znajduje się pensjonat z włoską restauracją. To miejsce idealne dla Gości biznesowych, w którym zorganizują Państwo konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe. Nasz personel w profesjonalny sposób zadba o multimedialną stronę organizacji, aranżację oraz gastronomiczne zaplecze Państwa imprezy.

Dlaczego my?

Doskonałe dopasowanie do Państwa oczekiwań. Naszą dewizą jest chęć sprostania Państwa wszystkim potrzebom i wymaganiom.

Naszym sposobem na Państwa usatysfakcjonowanie jest przewidywanie Państwa potrzeb. Stąd właśnie indywidualny opiekun, którego chęć pomocy i zaangażowanie, pozwolą odciążyć Państwa i cieszyć się pobytem w „Leśnym Dworze”.

Nasze doświadczenie oraz od lat stosowane dobre praktyki, a także doprowadzona do perfekcji komunikacja, pozwalają na ustalenie i dopracowanie wszelkich szczegółów jeszcze przed Państwa przyjazdem.

Aby uzyskać dokładna ofertę i kalkulację świadczeń oraz niżej wymienionych atrakcji podczas pobytu grupy, prosimy o przesłanie zapytania na adres: lesnydwor.marketing@gmail.com. Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę i odpowiemy na wszystkie pytania.Zainteresowała Cię nasza oferta,

masz pytania lub od razu chciałbyś zarezerwować termin?