Karpacz / Atrakcje dla dzieci

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka propozycji na zabawne spędzenie czasu z całą rodziną. Wiele atrakcji Karpacza i okolic objętych jest wysokimi zniżkami, które jako nasi Goście otrzymujecie od nas w prezencie! Jedyny wysiłek jaki musicie podjąć, to przyjście do recepcji i przesłanie nam szerokiego uśmiechu - my będziemy wiedzieć o co chodzi :)

Park Wodny „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski 20% zniżki

Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewskim - fantastyczny kompleks basenowy oferujące: basen sportowy, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą, basen z rwącą rzeką, zjeżdżalnie, różnorodne wanny jacuzzi (borowinowe, magnezowo-wapniowe, ługowe, morskie i aromatyczne), sauny suche i parowe, grotę solną i śnieżną oraz siłownię. Baseny czynne są codziennie w godzinach od 8:00 do 21:00. Polecamy wszystkim naszym Gościom zarówno młodszym jak i starszym.

Karkonoskie Tajemnice 20% zniżki

Karkonoskie Tajemnice - odkryj podziemne królestwo Ducha Gór! Interaktywna ekspozycja pozwala na poznanie niezwykłych legend o dawnych mieszkańcach Karkonoszy - Walończykach, podań o Duchu Gór oraz faktów o otaczającej nas przyrodzie. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii oraz wybitnemu rzemiośle artystycznemu odwiedzający będą mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach. Polecamy dla rodzin z dziećmi powyżej 10 roku życia.

Zainteresowała Cię nasza oferta,

masz pytania lub od razu chciałbyś zarezerwować termin?

Interaktywna wystawa klocków LEGO 12,5% zniżki

Atrakcja dla małych oraz dużych budowniczych i wielbicieli LEGO. Niepowtarzalne konstrukcje, świat zabawy, który jednocześnie uczy oraz rozwija wyobraźnię i kreatywność. Oprócz najpopularniejszych makiet np. pociągów czy kosmicznych statków znajdują się tu również makieta Kościółka Wang oraz innych projektów przedstawiających atrakcje Karpacza i okolic.

Plac Zabaw w centrum Karpacza Wstęp bezpłatny

W samym centrum Karpacza, przy ul. Parkowej, na naszych najmłodszych Gości czeka bogato wyposażony plac zabaw. Każde dziecko znajdzie tu swoją ulubioną atrakcję. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica oraz drabinki zapewnią wiele uciechy i zabawy. Również starsze dzieci nie będą się nudziły. Dla nich przygotowane zostały przyrządy do ćwiczeń ruchowych.

Alpine Coster 50% zniżki

Kolorowa - letni tor saneczkowy, który pozwala korzystać z przyjemności jazdy na sankach nie tylko zimą. Czynny jest cały rok ponieważ podgrzewana powierzchnia pozwala na jazdę nawet, kiedy temperatura spada poniżej zera. Długość zjazdu wynosi 1060 m, a podjazdu 350 m. Czas podjazdu wraz ze zjazdem wynosi ok. 5 minut, a prędkość maksymalna (regulowana odśrodkowymi hamulcami) 30 km/h. Zimą na sztucznie dośnieżanym i oświetlonym stoku funkcjonuje wyciąg narciarski.

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska 20% zniżki

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska - znajdują się w nim najważniejsze zabytki Dolnego Śląska, wykonane z ogromną dbałością o szczegóły oraz otoczone bujnie rosnącą zielenią. Wszystko to zachwyca każdego odwiedzającego, który choć przez chwilę będzie mógł poczuć się jak legendarny Guliwer. Park powstał w Kowarach na terenie dawnej Fabryki Dywanów.

Park Linowy Tarzan 20% zniżki

Doskonała atrakcja dla lubiących przygodę z adrenaliną. Park Linowy to system platform i drewnianych elementów połączonych linami, z dodatkowymi atrakcjami w postaci mostków, siatek i drabinek. Do dyspozycji są dwie trasy o różnej trudności, przystosowane zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nad bezpieczeństwem i komfortem osób korzystających z parku czuwa wykwalifikowana i doświadczona obsługa.

Western City 20% zniżki na jazdę konną

Western City – Miasto Prawdziwych Kowbojów w Ściegnach koło Karpacza to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie jeleniogórskim. Jego atrakcyjność polega nie tylko na specyfice tego miejsca, na oryginalności tej formy rozrywki, lecz przede wszystkim na niepowtarzalności gwarantowanych gościom przeżyć. Każdy może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. Przekraczając bramę Western City odkrywamy Dziki Zachód.