Pensjonat w Karpaczu - o nas

calendar
Rezerwacja online
Data przyjazdu
Data wyjazdu
chevron in button

Prowadzony rodzinnie Gościniec
„ Leśny Dwór” 
Wraz  z  włoską  restauracją   Mamma  Mia

Powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Położony blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz, „Leśny Dwór” stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Szukasz gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu? Przekonaj się, że nasz „Leśny Dwór” spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

01

Pokoje

W pakiecie otrzymują Państwo cudowne górskie powietrze

Uśmiech całego personelu, pomoc z naszej strony, a także rodzinny klimat miejsca Państwa pobytu, sprzyjający pełnemu relaksowi. Dbając o Państwa komfort, ciągle polepszamy standard pokoi i robimy wszystko, by zapewnić Państwu wypoczynek zachęcający do powrotu. Nasze pokoje to komfortowe, stylowe, nowoczesne i przestronne miejsca, w których zapewnimy Państwu odpoczynek i spokojny sen. W razie potrzeby w pokojach mogą zawitać

zobacz
02

Lokalizacja

To jeden z naszych największych atutów.

To granica między Karpaczem dolnym i górnym. To stok narciarski na wyciągnięcie ręki. To w końcu przepiękna okolica nazwana Białym Jarem. Bliskość szlaków na Śnieżkę i centrum do którego prowadzi między innymi malownicza droga przez las wzdłuż rzeki Łomnica ( Via Sacra ) to tylko niektóre najładniejszych miejsc miasta.

zobacz
03

Restauracja

Doskonałe doświadczenie smaku

Z dumą i wielką skromnością, ale i z wiarą, że dzięki kuchni można poznać ludzi i odwrotnie, proponujemy Państwu porządną dawkę ponadczasowego dziedzictwa. To restauracja Mamma Mia, znana i ceniona przez wielu smakoszy włoskich specjałów. To miejsce, gdzie każda potrawa przygotowywana jest ze szczyptą włoskiego słońca. Znajdą tu Państwo przepyszną pizze z pieca, pasty czy włoskie desery. Polecamy każde danie bez wyjątku. W myśl włoskiego motta la casa

zobacz
04

Śniadanie

Śniadanie w Leśnym Dworze

To dobry sposób na wprowadzenie się w doskonały nastrój na cały dzień. Dlatego też oferujemy śniadania duże i smaczne. Zapewni to forma bufetu obfitego w rozmaite potrawy również zaspakajające potrzeby wegetarian. Na śniadanie zapraszamy codziennie w godzinach od 08.00-10.00.

zobacz
05

Taras

Najbardziej słoneczny zakątek Leśnego Dworu

To tu spotykają się komplety wypoczynkowe i wygodne leżaki z lasem i szumem rzeki Łomnica. To właśnie otoczenie pozwala poczuć esencję urlopu i wakacji. W ramach relaksu proponujemy też całoroczny namiot, który w sezonie letnim wyposażony jest w bilard oraz cymbergaj.

zobacz
06

Kino

Kino w Leśnym Dworze

Codziennie w godzinach od 09.00 do 22.00 zapraszamy do sali kinowej na indywidualne seanse filmowe. Dysponujemy szerokim repertuarem dla dzieci i dorosłych. Kino pomieści maksymalnie 20 osób. Serdecznie zapraszamy na wspólne rodzinne lub romantyczne oglądanie.

zobacz
07

Sauna

Bezpłatnie oddana jest do dyspozycji Gości

W godzinach od 09.00 do 21.00. Infrasauna wykorzystuje w działaniu promieniowanie podczerwone, które równomiernie i głęboko ogrzewa mięśnie i stawy jednocześnie nie nagrzewając mocno otoczenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania w trakcie pobytu.

zobacz
08

Bawialnia dla dzieci

Bajkowe kolorowe otoczenie

kolorowanki, zabawki zapewnią naszym dzieciom wiele radości i zajmą dużo czasu – tyle tu rozmaitości. Zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do świata bajek.

zobacz
09

Sala konferencyjna

Leśny Dwór to miejsce idealne dla Gości biznesowych

To doskonałe organizacja spotkania biznesowego. Sala biznesowa posiada infrastrukturę, która zapewni organizację konferencji lub bankietu zgodnie z wymogami. Nasz personel w profesjonalny sposób zadba o multimedialną stronę organizacji, aranżację oraz gastronomiczne zaplecze Państwa imprezy.

zobacz
010

Strefa relaksu

Doskonałe regeneracyjne antidotum

Na zmęczenie górskimi wyprawami lub zwykłym, codziennym pędem. Wysokiej klasy kosmetyki, wykwalifikowany personel, bogate menu z relaksacyjnymi i odprężającymi masażami oraz zabiegami na ciało, pozwolą poprawić samopoczucie i wygląd, a także odpocząć.

zobacz

Zobacz jak do nas dojechać

Znajdź wskazówki dojazdu

LEŚNY DWÓR

Karkonoska 1

58-540 Karpacz

Polska

Wskazówki dojazdu


design by : LEMONPIXEL.pl