Gościniec / Strefa Relaksu

Strefa Relaksu w Leśnym Dworze to doskonałe regeneracyjne antidotum na zmęczenie górskimi wyprawami lub zwykłym, codziennym pędem. Wysokiej klasy kosmetyki, wykwalifikowany personel, bogate menu z relaksacyjnymi i odprężającymi masażami oraz zabiegami na ciało, pozwolą poprawić samopoczucie i wygląd, a także odpocząć. Godziny pracy dostosowujemy do Państwa potrzeb, w związku z powyższym, w celu rezerwacji terminu lub konsultacji, prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Agatą Czechowicz: +48 604 275 622.

Agata Czechowicz

Zamiłowanie do masażu i odnowy biologicznej pojawiło się w 2008 roku w trakcie studiowania Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od tej pory nieustannie praktykuję różne formy masażu, zdobywam kolejne umiejętności na szkoleniach oraz najcenniejsze - doświadczenie w pracy z klientem.
Praca z ciałem przerodziła się w moją pasję. Daje mi dużo satysfakcji, szczególnie gdy wywołuje uśmiech na twarzy Klienta.

Masaże ciała

Masaż ciała rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie. Niweluje przeciążenia wynikające z fizycznej pracy i siedzącego trybu życia.
Masaż Klasyczny - 50 min: 120 zł

Aromaterapeutyczny - Delikatny masaż zapachowy ciepłymi olejkami, wykonywany przy nastrojowej muzyce. Zmniejsza napięcie mięśni, głęboko odpręża, uspokaja, odżywia i uelastycznia skórę.
Masaż Aromaterapeutyczny - 50 min: 120 zł

Owocowy - Delikatny masaż ciepłymi olejkami o owocowej nucie zapachowej, wykonywany przy nastrojowej muzyce i świetle świec. Zmniejsza napięcie mięśni, głęboko odpręża, uspokaja, odżywia i uelastycznia skórę.
Masaż Owocowy - 50 min: 120 zł

Gorącymi kamieniami - Relaksacyjny, rozgrzewający masaż ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi i pachnącą rozgrzaną oliwą. Masażem objęte jest całe ciało, a w szczególności strefy najbardziej wrażliwe na stres.
Masaż Gorącymi kamieniami - 50 min: 140 zł

Masaż podgrzanymi sakiewkami wypełnionymi mieszanką kokosową, obejmuje całe ciało. Sakiewki delikatnie peelingują skórę a olej kokosowy uwalniający się ze środka stempla odżywia ją i wygładza.
Masaż Stemplami kokosowymi - 50 min: 150 zł

Wschodnia sztuka pracy z ciałem, dążąca do osiągnięcia ostatecznego stanu rozluźnienia ciała i umysłu. Wykonywany na bazie wonnych olejków aromaterapeutycznych masaż przynosi szybką ulgę spiętym mięśniom.
Masaż Balijski ciała - 50 min: 140 zł

To masaż który poprzez dobroczynne właściwości oleju arganowego łączy w sobie pielęgnację skóry oraz odprężenie płynące z technik relaksacyjnych. Doskonale niweluje stres, głęboko odpręża, a skórze dodaje blasku.
Odżywczy masaż olejem arganowym - 50 min: 140 zł

Masaże wyszczuplające

Masażem bańką objęte są partie zaatakowane cellulitem. Pozostała część ciała masowana jest bez użycia bańki. Zabieg uruchamia procesy spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawia napięcie i elastyczność skóry.
Antycellulitowy masaż bańką chińską - 50 min: 150 zł

Masaż całego ciała wykonywany na bazie żelu ujędrniającego z alg morskich, silnie napinającego skórę. Terapeuta skupia się na miejscach najbardziej problematycznych dla klientki.
Masaż ujędrniający na bazie koncentratu z alg - 50 min: 140 zł

Masaż bańką chińską o działaniu antycellulitowym, ujędrniającym i modelującym na wybrane partie ciała. Poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejsza obrzęki, przyspiesza przemianę materii redukując niechciany cellulit.
„Brzuch, uda, pośladki” - 40 min: 130 zł

Masaż łączący dwie metody: techniki modelujące pałeczkami bambusowymi i napinający skórę masaż bańką chińską. Masaż intensywny, rozgrzewający tkanki poddane zabiegowi, przyśpieszający przemianę materii.
Masaż pałeczkami bambusowymi i bańką chińską - 50 min: 140 zł

To połączenie masażu próżniowego z masażem drenującym pałeczkami bambusowymi. Zabieg idealny dla osób, które mają uczucie ciężkich nóg. Wykonywany na bazie żelu zawierającego algi morskie, który silnie napina skórę.
„Lekkie nogi” - 30 min: 120 zł

Rozpoczynający zabieg wygładzający peeling, przygotowuje ciało do aplikacji alg GUAM. Szczelne ich zakrycie stwarza skórze jak najlepsze warunki do wchłaniania z alg substancji aktywnych. Zabieg jest doskonałym uzupełnieniem kuracji odchudzających.
Zabieg wyszczuplający GUAM - 80 min: 190 zł

Zabiegi na ciało

Gruboziarnisty peeling solny całego ciała, dający jedwabiście gładką skórę i przygotowujący ciało do relaksacyjnego masażu wykonywanego Yogurtem Zanzibar o głęboko nawilżającym i odżywczym działaniu.
Peeling solny + masaż na bazie jogurtu Zanzibar - 60 min: 160 zł

Arganowym - Zabieg rozpoczyna się gruboziarnistym peelingiem cukrowym, doskonale wygładzającym skórę. Druga część zabiegu to relaksacyjny masaż odżywczym „Złotem Maroka” czyli olejem Arganowym.
Peeling cukrowy + masaż olejem Arganowym - 60 min: 170 zł

Kokosowy - Pierwszą część zabiegu stanowi gruboziarnisty peeling cukrowy, pozostawiający jedwabiście gładką skórę. Druga część zabiegu to relaksacyjny masaż olejem Kokosowym idealnym nawet dla najwrażliwszych skóry.
Peeling cukrowy + masaż olejem Kokosowym - 60 min: 160 zł

ZANZIBAR - Zabieg rozpoczyna się wykonaniem peelingu Zanzibar Sugar. Następnie masażysta nakłada maskę Zanzibar. Dopełnieniem pielęgnacji jest rozprowadzenie na skórze balsamu. Zabieg szczególnie polecany dla Pań z przesuszoną skórą.
Zabieg ZANZIBAR - 60 min: 190 zł

SWEET CHOCOLATE to zabieg wykorzystujący nieocenione właściwości kakaowca, który wyrównuje koloryt skóry, delikatnie ją brązuje, ujędrnia a co najważniejsze – stymuluje produkcję endorfin! Składa się z trzech etapów: wykonania peelingu, nałożenia maski oraz balsamu. Cudowny efekt rozświetlonej, lekko opalonej skóry zachwyci każdą Panią.
Zabieg SWEET CHOCOLATE - 60 min: 180 zł

Zabieg rozpoczyna się odżywiającym skórę peelingiem solnym z algami. Następnie w miejscach problematycznych masażysta wykonuje krótki, intensywny masaż, po którym owija nogi specjalnymi bawełnianymi bandażami z aktywną kofeiną i łagodzącym aloesem. Zabieg kończy się wmasowaniem w ciało balsamu Iceland.
Zabieg ICELAND - 80 min: 210 zł

Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie złuszczającego martwy naskórek peelingu po którym stopy stają się gładkie, delikatne i gotowe chłonąć oleje podczas drugiego etapu którym jest masaż. Poprzez pobudzanie receptorów na stopach wpływamy na kondycję całego ciała.
Masaż stóp z peelingiem - 30 min: 100 zł

Masaż silnie unerwionej skóry głowy, karku i barków wprowadzający ciało w stan relaksu.
Balijski masaż głowy z pielęgnacją dla włosów - 35 min: 100 zł

Odprężający napięte mięśnie twarzy masaż oparty na technikach masażu klasycznego.
Masaż twarzy - 30 min: 100 zł

Zabieg dający efekt „parafinowych rękawiczek”, składający się z etapu rozmiękczania, złuszczania i nawilżania.
Zabieg Satynowe Dłonie - 30 min: 100 zł