Opinie

Maciej S.

Obsługa bardzo pomocna. Widać, ze wszyscy lubią pracę. Pokój czysty, świeży. Świetnym rozwiązaniem dla dzieciaków jest stół do ping ponga. Bardzo dobre jedzenie, trzeba się skusić na resturacyjne jedzenie. Świetna lokalizacja -wszędzie blisko. zdecydowanie polecam -my na pewno wrócimy!

Grzegorz F.

Doskonałe miejsce do wypoczynku. Pojechałam tam z mężem i dziećmi. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, duży parking, czego w Karpaczu niestety się nie uświadczy. Pokoje ciepłe i czyste. Rewelacyjna restauracja w Gościńcu. Na pochwałę zasługuję także personel, który jest na każdą prośbę... Wrócimy jeszcze nie raz!

Roman K.

Lokalizacja znakomita, bardzo serdeczni i pomocni gospodarze, bardzo smaczne i obfite śniadania. Obiekt przyjazny dzieciom (bawialnia i kącik dla dzieci w restauracji, krzesełka dla dzieci dostępne).

Karina M.

Byliśmy rodzinnie po raz drugi w Leśnym Dworze,  latem wcześniej, teraz zimą:) i wrócimy zapewne, gdyż jest to fantastyczne miejsce, super właściciele, miła i profesjonalna obsługa, rewelacyjne śniadania i przepyszne włoskie jedzenie w Mamma Mia :) polecamy i pozdrawiamy :)


design by : LEMONPIXEL.pl