calendar
Rezerwacja online
Data przyjazdu
Data wyjazdu
chevron in button

Karpacz - atrakcje dla dzieci

Rodzinnie

Leśny Dwór to miejsce  przyjazne rodzinom z dziećmi. Staramy się tworzyć im przestrzeń na gry i zabawy tak, żeby jak najmilej spędziły tu czas wraz z rodzicami. Nasza bawialnia, Sala Kinowa czy zewnętrzny Plac Zabaw na pewno im umożliwią. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pakietami pobytowymi na sezon letni i zimowy stworzone z myślą o dzieciach, są idealnym rozwiązaniem na zaplanowanie wakacji czy ferii zimowych.

 
as
as
as
 


Wiedząc jak ważny jest bezpieczny i komfortowy pobyt Państwa dzieci, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom poprzez przygotowanie wielu udogodnień :
 

iconFamily

Pensjonat

 • - Łóżeczko turystyczne dla małego dziecka,
 • - Czajnik do zagotowania wody,
 • - Bawialnia dla dzieci,
 • - Duży słoneczny taras,
 • - Miejsce na wózki,
 • - Letni plac zabaw w ogrodzie,
 • - Przestronne, rodzinne pokoje,
 • - Toaletę z przewijakiem dla małych dzieci na parterze.

iconFamily

Restauracja Mamma Mia

 • - Kącik zabaw wyposażony w zabawki, gry, stolik z krzesełkami, kolorowanki,
 • - Specjalne menu dla dzieci,
 • - Krzesełko do karmienia dla dzieci,
 • - Kolorową niespodziankę,
 • - Możliwość podgrzania pokarmów.

iconFamily

Recepcja

 • - Telefon do lekarza pierwszego kontaktu,
 • - Kontakt do najbliższej apteki,
 • - Apteczka.
 

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka propozycji na zabawne spędzenie czasu z całą rodziną. Wiele atrakcji Karpacza i okolic objętych jest wysokimi zniżkami, które jako nasi Goście otrzymujecie od nas w prezencie! Jedyny wysiłek jaki musicie podjąć, to przyjście do recepcji i przesłanie nam szerokiego uśmiechu - my będziemy wiedzieć o co chodzi :)

Park Wodny „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski

01
20% zniżki

Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewskim - fantastyczny kompleks basenowy oferujące: basen sportowy, basen rekreacyjny z falą, basen z hydromasażem, brodzik dla dzieci z ciepłą wodą, basen z rwącą rzeką, zjeżdżalnie, różnorodne wanny jacuzzi (borowinowe, magnezowo-wapniowe, ługowe, morskie i aromatyczne), sauny suche i parowe, grotę solną i śnieżną oraz siłownię. Baseny czynne są codziennie w godzinach od 8:00 do 21:00. Polecamy wszystkim naszym Gościom zarówno młodszym jak i starszym.

Alpine Coster

02
50% zniżki

Kolorowa - letni tor saneczkowy, który pozwala korzystać z przyjemności jazdy na sankach nie tylko zimą. Czynny jest cały rok ponieważ podgrzewana powierzchnia pozwala na jazdę nawet, kiedy temperatura spada poniżej zera. Długość zjazdu wynosi 1060 m, a podjazdu 350 m. Czas podjazdu wraz ze zjazdem wynosi ok. 5 minut, a prędkość maksymalna (regulowana odśrodkowymi hamulcami) 30 km/h. Zimą na sztucznie dośnieżanym i oświetlonym stoku funkcjonuje wyciąg narciarski.

Park Linowy Tarzan

03
20% zniżki

Doskonała atrakcja dla lubiących przygodę z adrenaliną. Park Linowy to system platform i drewnianych elementów połączonych linami, z dodatkowymi atrakcjami w postaci mostków, siatek i drabinek. Do dyspozycji są dwie trasy o różnej trudności, przystosowane zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nad bezpieczeństwem i komfortem osób korzystających z parku czuwa wykwalifikowana i doświadczona obsługa.

Świat Kolejek

04
15% zniżki

Fantastycznie zrealizowane makiety, gry multimedialne, sala wirtualnej rzeczywistości, małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Te i wiele innych atrakcji oddaje do Państwa dyspozycji Świat Kolejek w Karpaczu. Wystawa dla całej rodziny oraz dzieci w każdym wieku.

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska

05
20% zniżki

Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska - znajdują się w nim najważniejsze zabytki Dolnego Śląska, wykonane z ogromną dbałością o szczegóły oraz otoczone bujnie rosnącą zielenią. Wszystko to zachwyca każdego odwiedzającego, który choć przez chwilę będzie mógł poczuć się jak legendarny Guliwer. Park powstał w Kowarach na terenie dawnej Fabryki Dywanów.

Karkonoskie Tajemnice

06
20% zniżki

Karkonoskie Tajemnice - odkryj podziemne królestwo Ducha Gór! Interaktywna ekspozycja pozwala na poznanie niezwykłych legend o dawnych mieszkańcach Karkonoszy - Walończykach, podań o Duchu Gór oraz faktów o otaczającej nas przyrodzie. Dzięki osiągnięciom współczesnych technologii oraz wybitnemu rzemiośle artystycznemu odwiedzający będą mieli okazję doświadczyć wszystkimi zmysłami magii i potęgi, która drzemie w Karkonoszach. Polecamy dla rodzin z dziećmi powyżej 10 roku życia.

Western City

07
20% zniżki na jazdę konną

Western City – Miasto Prawdziwych Kowbojów w Ściegnach koło Karpacza to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie jeleniogórskim. Jego atrakcyjność polega nie tylko na specyfice tego miejsca, na oryginalności tej formy rozrywki, lecz przede wszystkim na niepowtarzalności gwarantowanych gościom przeżyć. Każdy może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. Przekraczając bramę Western City odkrywamy Dziki Zachód.

Interaktywna wystawa klocków LEGO

08
10% zniżki

Atrakcje dla dzieci oraz dużych budowniczych i wielbicieli LEGO. Niepowtarzalne konstrukcje, świat zabawy, który jednocześnie uczy oraz rozwija wyobraźnię i kreatywność. Oprócz najpopularniejszych makiet np. pociągów czy kosmicznych statków znajdują się tu również makieta Kościółka Wang oraz innych projektów przedstawiających atrakcje Karpacza i okolic.

Plac Zabaw w centrum Karpacza

09
Wstęp bezpłatny

W samym centrum Karpacza, przy ul. Parkowej, na naszych najmłodszych Gości czeka bogato wyposażony plac zabaw. Każde dziecko znajdzie tu swoją ulubioną atrakcję. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica oraz drabinki zapewnią wiele uciechy i zabawy. Również starsze dzieci nie będą się nudziły. Dla nich przygotowane zostały przyrządy do ćwiczeń ruchowych.

design by : LEMONPIXEL.pl