calendar
Rezerwacja online
Data przyjazdu
Data wyjazdu
chevron in button

Pensjonat w Karpaczu -
o Leśnym Dworze

  

NAJNOWSZA HISTORIA PENSJONATU LEŚNY DWóR W KARPACZU

 

Najnowsza historia Leśnego Dworu w Karpaczu rozpoczyna się tak naprawdę na Śląsku Cieszyńskim. To właśnie tam - w Cieszynie mieszkała rodzina Stachurów, zanim podjęła życiową decyzję o przeprowadzce w Karkonosze, gdyż realizacją marzenia o rodzinnie zarządzanej firmie miał być pensjonat.
 

Karpacz to miejsce, w którym postanowili zakupić budynek. Z niemal 30-letnim doświadczeniem w hotelarstwie i pasją do gastronomii w marcu 2011 roku rozpoczęli działalność w byłym obiekcie "Funduszu Wczasów Pracowniczych".

Ze względu na różnorodne zainteresowania, a także wykształcenie nietrudno było dokonać podziału obowiązków. Damian Stachura obejmuje stanowisko zarządzającego, żona Agnieszka zajmuje sprawami administracyjno-kadrowymi, córka Magdalena pełni funkcję managera, dbając także o gości restauracji Mamma Mia. Syn Przemek trzyma pieczę nad stroną techniczną, remontową oraz IT, jego żona Asia jako szef kuchni dba zarówno o kuchnie pensjonatu jak i restauracji, a druga córka Zosia wdrażana jest dopiero w sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, pomagając tym samym w pracach sezonowych.
 

Rośnie także kolejne pokolenie - Antek - syn Przemka i Asi, który być może w przyszłości również zwiąże się z Leśnym Dworem. Na zdjęciu widoczna jest również spanielka Kama natomiast jej przyszywana siostra - owczarek niemiecki - Radża, niestety nie zdążyła znaleźć się w kadrze.
 

Prowadzenie Leśnego Dworu stało się dla całej rodziny pasją i sposobem na życie, a także drugim domem. Od blisko dekady to też miejsce wielu inwestycji, ogromnego zaangażowania i dokładania wszelkich starań, by z gościńca ze swoją ponad 150-letnią tradycją, uczynić tętniący nowoczesnością i komfortem pensjonat. Karpacz może szczycić się wyjątkowym miejscem i to wszystko dzięki rodzinnej pasji.

   

 
 

  

RODZINNY PENSJONAT - KARPACZ
„LEŚNY DWÓR” WRAZ Z WŁOSKĄ RESTAURACJĄ MAMMA MIA

Prowadzony rodzinnie gościniec Leśny Dwór wraz z włoską restauracją Mamma mia powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem.  Leśny Dwór, czyli pensjonat nad pensjonaty.
 

Karpacz blisko centrum miasta i głównych szlaków karkonoskich gór - idealne miejsce do wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Szukasz komfortowego hotelu lub gościnnego pensjonatu? Karpacz czeka! Przekonaj się, że nasz „Leśny Dwór” spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

 

design by : LEMONPIXEL.pl