Sylwester w Karpaczu 2022/2023

31.12.2022 - 01.01.2023

GDZIE NA SYLWESTRA?

Planując spędzenie nocy sylwestrowej, która chyba dla każdego jest znacząca, wybieramy miejsca zazwyczaj klimatyczne, nastrojowe i niezwykłe. Pomimo tego, że Polska może pochwalić się szeroką ofertą do spędzenia tej wyjątkowej nocy, śmiało konkurować z większością topowych miejsc może Karpacz. Sylwester w tym mieście najlepiej spędzić w Leśnym Dworze. Doskonale zlokalizowany na samej granicy pomiędzy Karpaczem Dolnym a Karpaczem Górnym, pozwoli swoim Gościom na spacery do najbardziej znanych miejsc w mieście oraz piesze wędrówki po przepięknych karkonoskich szlakach, które swój początek mają przy wyjściu z Leśnego Dworu. Pobyt tutaj to świetny sposób na nieco inny niż zwykle sylwester. Karpacz zachęca swoim urokiem, a Leśny Dwór zapewnia wygodę i komfort.

Wiemy, iż przyjeżdżający goście są wymagający nie tylko w kwestii noclegów, ale też cenią sobie wysoki poziom usług oferowanych przez lokalne restauracje. Leśny Dwór oraz znajdująca się w nim włoska restauracja Mamma Mia to doskonały duet, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Zaczynając od komfortowych 33 pokoi z łazienkami wyposażonymi w jednorazowe kosmetyki oraz suszarki poprzez dodatkowe udogodnienia takie narciarnia ( która w sezonie letnim zmienia się w rowerownię ), Sala Kinowa jako idealny sylwestrowy dodatek do pobytu, bajkowy pokój zabaw dla dzieci, który swoim urokiem urzeka również dorosłych, a także Sauna InfraRed, aż po miejsce na ognisko, które zimową porą jest szczególnie docenione przez naszych Gości. Z własnego doświadczenia wiemy, jak bardzo nasi Goście doceniają nasz starania w kwestii przygotowywania posiłków. Po pierwsze - w cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, którego menu układane i dopasowywane było na podstawie zbieranych opinii i sugestii naszych Gości przez okres kilku sezonów - zarówno letnich jak i zimowych. W podobny sposób przygotowaliśmy menu obiadokolacji. Serwowane w godzinach 16.00-18.00 również w formie bufetu szwedzkiego są zestawem propozycji zarówno w wersji mięsnej jak i wegetariańskiej. Po obiedzie można napić się wyśmienitej kawy z ekspresu oraz zjeść na deser kawałek jednego z domowych ciast pieczonych przez naszego cukiernika. Z tą samą dbałością podchodzimy do naszych gości Restauracji Mamma Mia. Oferowane przez nas menu stanowi połączenie klasyki kuchni włoskiej ze szczyptą polskiego smaku.

DLACZEGO SYLWESTER W KARPACZU?

Dla tych, którzy cenią sobie pełną niezależność w organizacji tego wyjątkowego czasu, jakim jest sylwester, Karpacz będzie najlepszym wyborem. Możliwości jest wiele: można wybrać górską wędrówkę i powitać Nowy Rok w Karkonoskim Parku Narodowym lub też skorzystać propozycji miasta. W pierwszym przypadku serdecznie polecamy nocną eskapadę na najwyższy szczyt Karkonoszy, Śnieżkę, na który poprowadzi nas widoczna z daleka świetlista droga, którą swoimi latarkami tworzą liczni turyści z Polski i zza granicy. Ten imponujący widok i powracające wspomnienia pozostaną z Wami na długie lata. Warto również pamiętać, wybierając taki sylwester, Karpacz oferuje Wam imprezy organizowane przez jego włodarzy. Odbywają się one na urokliwym deptaku w centrum oraz na nowo wybudowanym, nowoczesnym stadionie miejskim zlokalizowanym w Karpaczu Dolnym. Ilość miejsc na te atrakcje jest zawsze nieograniczona, a świetna zabawa trwa do późnych godzin nocnych.

KARPACZ - SYLWESTER W LEŚNYM DWORZE

Organizacją tej imprezy zajmujemy się od dziesięciu lat. Na przestrzeni tej dekady zauważyliśmy zmianę nie tylko trendów, ale również oczekiwań naszych Gości co formy obchodzenia tego wyjątkowego przecież wieczoru. Niegdyś organizowane z wielką pompą tematyczne bale sylwestrowe zmieniły swoją konwencję, stając się niezwykle klimatyczną imprezą dla tych, którzy wybierają inny, mniej huczny sposób spędzania tego czasu. Proponujemy naszym gościom szeroki wybór win do degustacji, do tego możliwość zamówienia przygotowanych przez nas desek doskonałych wędlin i serów, a także jednej z wielu przepysznych włoskich pizz wypiekanych w piecu opalanym drewnem bukowym. W ostatnim dniu mijającego roku nasza restauracja zarezerwowana pozostaje tylko i wyłącznie dla Gości Leśnego Dworu, którzy mają możliwość zamówienia pizzy aż do północy. Z kolei do godziny drugiej w nocy mogą korzystać z naszej restauracji Mamma Mia, a po tej godzinie, pozostaje dla nich otwarta do szóstej nad ranem - Sala Ceglana. Z satysfakcją obserwujemy zadowolenie naszych Gości z tej wypracowanej zmiany w organizacji imprezy, która w tej formie pokrywa się z ich wyobrażeniami na temat spędzanego w górach sylwestra. Karpacz położony jest w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Z tego względu oraz dbając także o otaczająca nas faunę i florę, zrezygnowaliśmy z pokazów ogni sztucznych, zamieniając je na wspaniały, żywy ogień ogniska, które stanowi wspaniały akcent rozpoczynającego się Nowego Roku. Wówczas oferujemy naszym Gościom sycącą zupę, pieczenie kiełbasek wraz z dodatkami, świetne sałatki, aromatyczny grzaniec, oraz inne rozgrzewające gorące napoje.

Jeśli te argumenty Was nie przekonały, powinniście sami stworzyć swoje własne. Aby tego dokonać, zdecydujcie się na spędzenie sylwestra w Karpaczu, koniecznie w Leśnym Dworze.

NASZĄ OFERTĘ SYLWESTROWĄ 2022/2023 ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TU: Kliknij